Informacje o wysyłce

Towar zamówiony w sklepie internetowym www.dreamsport.eu jest wysyłany za pośrednictwem Poczty Polskiej lub na życzenie klienta kurierem.

 

Towar wysyłany jest jako przesyłka priorytetowa w ciągu 24 godzin (w dni robocze od poniedziałku do piątku). W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie Klient zostanie poinformowany o innym możliwym terminie realizacji.
 
Towar powinien dotrzeć do Klienta w ciągu 24/48 godzin od daty wysyłki. Przy powyższym terminie nie uwzględnia się sobót, niedziel oraz dni wolnych. Sprzedawca zastrzega jednak, iż nominalny czas doręczenia w przypadku kuriera  wynosi 48 godzin, a w przypadku Poczty Polskiej „standardem jakościowym paczki pocztowej priorytetowej jest jej przebieg w terminie D+1. Paczka pocztowa priorytetowa będzie dostarczona następnego dnia roboczego po dniu nadania, jeśli zostanie nadana do godz. 15:00. Paczka pocztowa nadana jako priorytetowa po godz. 15:00 traktowana będzie jako nadana w dniu następnym - podany termin doręczenia nie jest terminem gwarantowanym tylko deklarowanym” (regulamin Poczty Polskiej, wersja aktualna: http://poczta-polska.pl/). Co więcej terminy te mogą ulec wydłużeniu np. w okresie przedświątecznym, wyprzedażowym. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt z tel. 509-130-729.
 
W przypadku zamówień realizowanych formą płatności za pobraniem, zamówienie realizowane są natychmiast po otrzymaniu jego potwierdzenia od Klienta, przy płatności w formie przelewu na rachunek bankowy, po zaksięgowaniu środków na koncie Sprzedawcy.
 
Do wysyłanego towaru dołączany jest paragon fiskalny (lub faktura VAT), który jest dokumentem gwarancyjnym, niezbędnym w przypadku zwrotu lub reklamacji produktu. W przypadku braku któregokolwiek z tych dokumentów prosimy o zgłoszenie tego faktu w celu uzupełnienia braków.
 
Koszty przesyłki na terenie Rzeczpospolitej Polskiej:

Kurier:
20 zł przy dokonaniu przedpłaty na konto;
25 zł dla płatności przy odbiorze.

Poczta Polska 15 zł przy dokonaniu przedpłaty na konto;
20,00 zł dla płatności przy odbiorze.