Producent plecaków szkolnych

Oferta dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich

Nasza firma jest wiodącym producentem plecaków szkolnych. Swoją renomę i wysoką pozycję na rynku utrzymujemy od wielu lat a marka DREAMSPORT stała się synonimem jakości, funkcjonalności i trwałości.

Producent plecaków szkolnychPlecaki szkolne Dreamsport są lekkie, bardzo wytrzymałe i produkowane z myślą o najnowszych trendach wzornictwa. Tworzymy plecaki jedno, dwu i trzykomorowe. Tornister jest wygodny i poręczny ponieważ zależy nam na komforcie uczniów. Torby szkolne są wyposażone w kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne, aby pomóc dzieciom w organizacji przedmiotów, które ze sobą noszą na lekcje. Nasze plecaki idealnie nadają się do przenoszenia książek, zeszytów, przyborów szkolnych oraz drugiego śniadania. Plecaki Dreamsport są także odpowiednie na wycieczki szkolne.

Przy współpracy ze szkołami tworzymy zlecenie według wymogów, które stawia zleceniodawca. Podczas produkcji umieszczamy logo szkoły na plecakach. Szkoła składając ofertę określa także kolorystykę produktów. Przy dużym zamówieniu dostarczamy plecaki do szkoły gratis. Z myślą o kliencie zapewniamy elastyczne formy płatności.
Ofertę kierujemy do szkół i przedszkoli.

Plecak szkolny Dreamsport to produkt polski. Wykonany z polskich materiałów i przez polskich pracowników.